Karbantartó műszerész - Marcali

ZIEHL-ABEGG Motor- és Ventillátorgyártó Kft.
Marcali
Bruttó 450 000 Ft - 530 000 Ft / Hónap
2022. 01. 07.

Munkahelyet váltanál? Munkát vállalnál? Válaszd a stabilitást, válaszd a ZIEHL-ABEGG Kft.-t!

Nemzetközi háttérrel, közel 850 fő foglalkoztatását biztosítjuk jelenleg is, csatlakozz hozzánk, légy te is csapatunk tagja, légy te is ZIEHL-ABEGG -es!

Feladatok

  • Három üzemcsarnokunk gépeinek, berendezéseinek, villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
  • Előre meghatározott projektfeladatok elvégzése
  • Felmerülő hibák elhárítása

Elvárások

  • Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns, termelésben töltött szakmai tapasztalat
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozottság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Több végzettség megléte
  • Számítógépes ismeretek
  • PLC-s hibakeresési tapasztalat

Amit kínálunk

Amiért érdemes a ZIEHL-ABEGG Kft.-t választani:

  • Stabil háttér és jövőkép, megbízható munkaadó
  • Tervezhető, pontos, határidőn belül történő bérfizetés
  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer
  • Fejlődési-, továbbtanulási lehetőség
  • Cafeteria juttatások, 13. havi bér
  • Jelenléti bónusz, hűségdíj
  • Ingyenes céges buszjárat (Csurgó, Barcs, Nagyatád, Kaposvár, Nagykanizsa, Keszthely, Öreglak, Lengyeltóti útirányon)
  • Utazási költségtérítés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott