Vendéglátás

Állandó munka Somogy megyében Nagyatád környékén

Munkavégzés helye: Nagyatád
2020. 07. 24. 10:23

Megbízható, jogosítvánnyal rendelkező precíz, fiatal, dinamikus hölgyet keresünk öt magánszállás kezelésére, vendégek fogadására, takarításra, rendrakásra, bevásárlásra, ügyfélkapcsolatra.

Jogosítvány szükséges, angol vagy német nyelvtudás előny.

Kérlek küld egy pár sort magadról, tapasztalatodról a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Fényképet is csatolj és írd le fizetési igényed!

Előre is köszönjük!

Feladatok:

  • vendégek fogadására, takarításra, rendrakásra, bevásárlásra, ügyfélkapcsolat

Elvárások:

  • jogosítvány, alapfokú angol vagy német nyelv
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése