Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő állás Vodafone partnernél Nagyatádon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nagyatád
2018. 09. 24. 13:56

Munkaköri leírás
A Vodafone szerződéses partnere keres kollégákat az alábbi pozícióba:

Telekommunikációs Értékesítő

Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy az ügyfeleink mellett a kollégáink is maximálisan elégedettek legyenek. Hiszünk abban, hogy kiváló munkatársaink szakmai segítségnyújtásával ezt el tudjuk érni, hiszen mi minden nap törődünk az ügyfeleinkkel.

FELADATOK:

  • Vodafone üzletekben meglévő és leendő ügyfeleink kiszolgálása, termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélszolgálati ügyintézés
  • A Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése
  • Panaszok, reklamációk kezelése
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alapszintű angolnyelv-ismeret
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Kiemelkedő értékesítői szemlélet
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kimagasló értékesítői juttatási csomag (alapfizetés és motiváló jutalékrendszer)
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos csapat, remek hangulat

Állás típusa: Teljes munkaidő

jelentkezés: allas@marcsiktel.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése